Individualus žindymo mokymas | Pabiručių sveikata

ŽINDYMO MOKYMAS EL. PAŠTU

zindymo konsultante vilniujeŽinome ir suprantame, su kokiais sunkumais ir baimėmis susiduria ką tik pagimdžiusios ar jau ūgtelėjusius mažylius auginančios šeimos. Galvoje kirba begalė klausimų: ar pasirinkau tinkamą žindymo pozą, ar gerai pridedu prie krūties, ar pakankamai gilus apžiojimas, bet kodėl taip dažnai valgo ir taip trumpai miega, ar tikrai gerai darome leisdami žįsti pagal poreikį ir nesilaikydami jokio grafiko, o gal vis dėlto trūksta pieno.

Taigi šie mokymai skirti šeimoms, kurioms neramu, ar viską daro teisingai, ir kurios siekia įgyti bei įtvirtinti žindymo įgūdžius. Dr. Audronė Mulevičienė, Tarptautinės tarybos sertifikuota žindymo konsultantė (IBCLC), atsakys asmeniškai ir patars, kaip įveikti iškilusius sunkumus. Atsakymus į pateiktus klausimus gausite per 24 val. (darbo dienomis). Jums pageidaujant, bus peržiūrėta Jūsų pateikta vaizdinė medžiaga ir įvertinta žindymo poza, vaikučio padėtis, apžiojimas, žindimas.

Svarbu: pateiktuose atsakymuose rasite Jums skirtus patarimus, bet tai nėra gydytojos konsultacija, jais nesiekama diagnozuoti ir gydyti ligų – dėl sveikatos problemų turite pasikonsultuoti su šeimos gydytoju ar kitu asmens sveikatos priežiūros specialistu. Jeigu vaikutis susidūrė su sveikatos problema (pvz., priauga per mažai svorio, atpylinėja, tuštinasi pakitusiomis išmatomis, jį beria, kankina pilvo skausmai ir t.t.), mokymo paslaugos neteikiamos – kviečiame registruotis vaikų gydytojos konsultacijai

1 laiškas 15 EUR Kai turite 1 konkretų klausimą.
3 laiškai 30 EUR Kai susidūrėte su sudėtingesniais klausimais ir remdamiesi patarimais norite juos išspręsti.
2 sav. mokymas el. paštu 60 EUR Mokymas ir palaikymas šeimai, kuri nori išsklaidyti visas abejones, pasitarti dėl kylančių klausimų ir įtvirtinti žindymo įgūdžius. Laiškų skaičius neribojamas.

Registruotis

Vardas*

El. pašto adresas*

Tel. nr.*

Paslauga*

Sutinku su taisyklėmis ir sąlygomis
Sutinku su privatumo politika

 

Abejojate, ar šios paslaugos Jums tinkamos? Pasiteiraukite atsiųsdami trumpą laišką el. paštu paskaitos@pabiruciusveikata.lt . Atsakysime Jums kuo greičiau, bet ne vėliau nei per 24 val. (darbo dienomis).

Individualus žindymo mokymas
Įvertinkite
arrow, top arrow