ŽINDYMO MOKYMAS SKYPE | Pabiručių sveikata

ŽINDYMO MOKYMAS SKYPE

zindymo konsultante vilniujeŽinome ir suprantame, su kokiais sunkumais ir baimėmis susiduria ką tik pagimdžiusios ar jau ūgtelėjusius mažylius auginančios šeimos. Galvoje kirba begalė klausimų: ar pasirinkau tinkamą žindymo pozą, ar gerai pridedu prie krūties, ar pakankamai gilus apžiojimas, bet kodėl taip dažnai valgo ir taip trumpai miega, ar tikrai gerai darome leisdami žįsti pagal poreikį ir nesilaikydami jokio grafiko, o gal vis dėlto trūksta pieno.

Skype susitikimą pasirinkite tada, kai norite gyvai aptarti Jums rūpimus klausimus neiškeldami kojos iš namų. Susitikimo metu aptarsime Jūsų situaciją, įvardinsime sunkumų priežastis ir kaip jas pašalinti, sudarysime tolimesnį žindymo planą.

Trukmė: 1 val.
Kaina: 50 Eur

Už paslaugą apmokama išankstiniu. Vietų skaičius ribotas!

Svarbu: pateiktuose atsakymuose rasite Jums skirtus patarimus, bet tai nėra gydytojos konsultacija, jais nesiekama diagnozuoti ir gydyti ligų – dėl sveikatos problemų turite pasikonsultuoti su šeimos gydytoju ar kitu asmens sveikatos priežiūros specialistu. Jeigu vaikutis susidūrė su sveikatos problema (pvz., priauga per mažai svorio, atpylinėja, tuštinasi pakitusiomis išmatomis, jį beria, kankina pilvo skausmai ir t.t.), mokymo paslaugos neteikiamos – kviečiame registruotis vaikų gydytojos konsultacijai

Registruotis

Vardas*

El. pašto adresas*

Tel. nr.*

Situacija keliais sakiniais*

Sutinku su taisyklėmis ir sąlygomis
Sutinku su privatumo politika

ŽINDYMO MOKYMAS SKYPE
Įvertinkite
arrow, top arrow