Žindymo kursai grupėms | Pabiručių sveikata

NUOTOLINIAI ŽINDYMO KURSAI GRUPĖMS

Zindymo kursai

Žindymas – tai gamtos dovana mamai ir vaikui, padedanti atrasti ir pamilti vienas kitą, suteikianti nepakartojamų akimirkų ir stiprinanti sveikatą. Vos tik gimdyvė priglaudžia nuogą vaikutį prie krūtinės, prasideda negrįžtamų procesų virtinė jų kūnuose – nuo šiol, nutrūkus virkštelei, juos sieja dar tvirtesnis nematomas ryšys.

Tikime, kad kiekviena moteris gali sėkmingai žindyti ir įgyvendinti savo motinystės tikslus, jeigu jai suteikiamos naujausios, mokslo įrodymais pagrįstos žinios, visokeriopa parama ir pagalba susidūrus su sunkumais.


Žindymo kursus grupėms sudaro dvi dalys:
– 2,5 val. trukmės nuotolinius mokymus išklausysite savarankiškai;
– 1,5 val. trukmės Skype grupės susitikime žinias įtvirtinsite ir išsiaiškinsite kilusius klausimus (dalyvauja visi grupės nariai).

Peržiūrėti turinį

Lektorė: dr. Audronė Mulevičienė, vaikų ligų gydytoja, tarptautinė žindymo konsultantė (IBCLC)
Vieta: kursai internetu
Kaina: 45 Eur (pasirinkite Skype grupės susitikimo datą ir apmokėkite debetine, kreditine kortele arba internetu)

Dėmesio: mokant kortele prisijungimas prie kursų sukuriamas iš karto, mokant internetiniu pavedimu prisijungimas sukuriamas per 24 val.

SKYPE GRUPĖS SUSITIKIMAS
Gegužės 12 d. 18:00-19:30 val.
Mokėti kortele Mokėkite kortele
Birželio 9 d. 18:00-19:30 val.
Mokėti kortele Mokėti internetu

Jeigu pageidaujate, galite įsigyti tik 2,5 val. nuotolinius mokymus be Skype susitikimo
Kaina 40 Eur.

Mokėti

Šių kursų privalumai:
– galite pradėti mokytis iš karto – nereikia laukti, kol susirinks visa grupė;
– mokysitės savarankiškai – galite pasirinkti Jums patogų laiką;
– 2,5 val. trukmės mokymus sudaro trumpi epizodai – galite išklausyti savo tempu;
– neribotas prisijungimų skaičius;
– prieiga prie internetinių paskaitų galioja 4 mėnesius nuo įsigijimo datos – kursus galėsite pakartoti po gimdymo;
– atrinkta pati aktualiausia informacija – nereikės skaityti daugybės painių vadovėlių;
– diskusijoms skirtoje erdvėje galėsite pateikti klausimų;
– Skype grupės susitikime žinias įtvirtinsite ir išsiaiškinsite kilusius klausimus;
– pirmąjį mėnesį po gimdymo galėsite el. paštu susisiekti su lektore ir pasitarti.

Įvertinkite žindymo kursus žvaigždutėmis:

Žindymo kursai grupėms
4.8 (96.77%) 31

10 atsiliepimai - “Žindymo kursai grupėms”

 1. Džiaugiuosi lankiusi šiuos žindymo kursus. Jie suteikė pasitikėjimo ir žinių, o tai nuramina, iškilus įvairiems žindymo iššūkiams. Visas žindymo perodas praėjo be didesnių problemų. Atrodo, ir iki kursų turėjau nemažai žinių, tačiau juose buvo ir negirdėtų dalykų, ir viskas aiškiai sudėliota su praktine dalimi. Rekomenduoju visoms būsimoms mamoms (ir visai šeimai).

 2. Viskas struktūruota,aiškiai,suprantamai pateikta. Lengva klausyti ir priimti tokią informaciją. O turimos žinios sėkmingai padeda dabar žindyti vaikutį ir dar labiau įkvepia pasitikėti savimi. Ačiū, jums gydytoja 🙂

 3. Nuostabi žindymo specialistė. Kursai buvo labai įdomūs ir naudingi. Ačiū, Jums gydytoja, už be galo svarbią informaciją, šiltą bendravimą ir nuoširdumą 😊 Tatjana

 4. Puikūs kursai! Labai informatyvūs ir įkvėpiantys! Vieni puikiausių kursų besilaukiančioms. Specialistė nuostabi.

 5. Gimus mažylei iškilo nemažai sunkumų, kuriuos pavyko įveikti tik todėl, kad lankiau šiuos kursus ir turėjau tam tikrą žinių bagažą. Deja, nors ligoninės ir skelbiamos kaip palankios naujagimiams, tačiau personalas nevisada yra paruoštas tinkamai konsultuoti mamas. Todėl neabejotinai rekomenduoju šiuos kursus visoms būsimoms mamytėms! Gyd.A.Mulevičienė yra nuostabi lektorė, todėl kursai tikrai neprailgsta, o pateikta informacija yra be galo naudinga. Rekomenduoju!!!

 6. Esu labai patenkinta paskaitomis! Gavau daug naudingos informacijos, o svarbiausia pasitikėjimo, kad viskas bus gerai ir žindyti galėsiu sėkmingai. Ačiū gydytojai!

 7. Kursai buvo tikrai puikūs ir naudingi! Informacija gauta per juos puikiai panaudojau praktiškai ir taipogi gavau daug vertingos pagalbos. Visa informacija aiskiai ir paprastai pateikiama, gydytoja svelni ir nuosirdi, malonu klausytis paskaitu. Zindymo kelione prasidejo nelengvai, taciau su gydytojos palaikymu ir gautu pasitikejimu kursu metu isivaziavome ir dabar sekasi puikiai! Tikrai nuosirdziai galiu pasakyti, kad cia buvo vieni vertingiausiu kursu lankytu nestumo metu. Aciu! Evelina

 8. Reda ir Leonas 2020 liepos 15 - 10:34

  Kursai buvo labai naudingi. Tiesa, realybėje susidūrėme su sunkumais. Gydytoja negailėdama nei laiko, nei jėgų konsultavo daugiau nei mėnesį elektroniniu paštu. Ji ne tik sudarė planą, kaip nuo mišraus maitinimo pereiti prie žindymo tik krūtimi, bet ir labai palaikė. Jei ne gydytojos ir vyro palaikymas, nesu tikra, ar šiandien būtų toks rezultatas. Gydytoja labai empatiška ir palaikanti. Būtinai daug domėkitės apie
  žindymą: tai ir mokslas, ir menas.

 9. Nuostabi gydytoja ir ekspertė! Išklausėme kursus internetu, viskas sklandu, aišku:) gyvai, po bėdų ligoninėje, gydytoja negailėjo savo laiko pokalbiams telefonu ir el.paštu. O tokio švelnaus palaikymo jau seniai neturėjau! Ačiū jai už įskiepytą suvokimą, jog žindymas gali būt švelnus ryšys su vaiku♡

 10. Noriu pasidžiaugti, kad Lietuvoje yra tokio lygio specialistų. 100 proc. rekomenduoju pasirinkti daktarės Audronės kursus bei kreiptis į ją, jeigu turėsite žindymo sunkumų. Nuostabus žmogus, rūpestingas, pirmosios dvi savaitės su naujagimiu man buvo ypač sudėtingos žindant, mažylio svoris neaugo, bet su daktarės Audronės pagalba buvau pastatyta ant kojų ir per maždaug savaitę pasiekėm reikiamą svorį bei reikalinga maitinimo ritmą. Esu dėkinga vaikų daktarei, kad ji mums rekomendavo kreiptis į Audronę, kai mažyliui neaugo svoris, taip išvengėme mišinuko ir toliau sėkmingai maitinu tiktai savo pienu. Ačiū Jums labai!

Parašykite komentarą

Žindymo kursai grupėms
4.8 (96.77%) 31

arrow, top arrow