Ar vestis vyrą į žindymo kursus? - Pabiručių sveikataPabiručių sveikata

Ar vestis vyrą į žindymo kursus?

Svarstote, ar vestis vyrą į žindymo kursus? Neabejokite: jis tikrai sužinos daug naudingos informacijos, įgis praktinių įgūdžių, o susidūrus su sunkumais bus pirmasis jūsų pagalbininkas.

Ne vienas mokslinis tyrimas atskleidžia, kad laukiantis vaikelio tėčiui ne mažiau rūpi, kaip jį reikės prižiūrėti, kokiems iššūkiams pasiruošti, kada ir kur kreiptis pagalbos. Vis dėlto neretai jie jaučiasi atstumti ir galvoja negalintys padėti mamai žindyti.

Gera žinia ta, kad žindymo kursuose įgytos žinios, koks svarbus mamos pienas vaikučiui, ko laukti pirmosiomis savaitėmis po gimdymo ir kaip įveikti sunkumus, vyrams suteikia daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Jie tiki moters gebėjimu išmaitinti vaikutį, palaiko ją, o sunkią minutę pateikia praktinių patarimų. Taigi dėmesio ir rūpesčio apsuptos mamos žindo ilgiau ir tuo mėgaujasi!

Daugiau neabejokite – tėčiui būtina dalyvauti žindymo kursuose!

Literatūra:
1. Kuliukas L, Hauck YL, Jorgensen A. BMC Pregnancy Childbirth. 2019:19-48.
2. Entsieh AA, Hallström IK. First-time parents’ prenatal needs for early parenthood preparation-A systematic review and meta-synthesis of qualitative literature. Midwifery. 2016(39):1-11.
3. Brown A, Davies R. Fathers’ experiences of supporting breastfeeding: challenges for breastfeeding promotion and education. Maternal and Child Nutrition. 2014(10):510–526.

[kkstarratings]

Žindymo konsultantė VilniujeDr. Audronė Mulevičienė – vaikų ligų gydytoja, sertifikuota žindymo konsultantė (IBCLC), kuri veda žindymo kursus besilaukiančioms šeimoms, o pagimdžius konsultuoja dėl iškilusių sunkumų: dažno, skausmingo žindymo, atpylinėjimų, pilvo dieglių, blogai augančio svorio ir kt.

 Plačiau

arrow, top arrow
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti