Žindymo kursai grupėms | Pabiručių sveikata

NUOTOLINIAI ŽINDYMO KURSAI GRUPĖMS

Zindymo kursai

Žindymas – tai gamtos dovana mamai ir vaikui, padedanti atrasti ir pamilti vienas kitą, suteikianti nepakartojamų akimirkų ir stiprinanti sveikatą. Vos tik gimdyvė priglaudžia nuogą vaikutį prie krūtinės, prasideda negrįžtamų procesų virtinė jų kūnuose – nuo šiol, nutrūkus virkštelei, juos sieja dar tvirtesnis nematomas ryšys.

Lektorė: dr. Audronė Mulevičienė, vaikų ligų gydytoja, tarptautinė žindymo konsultantė (IBCLC)
Vieta: kursai internetu (3 sav.)
Kaina: 50 Eur

Žindymo kursus sudaro dvi dalys:
I dalis (2,5 val.) – savarankiškas mokymasis (kviečiame peržiūrėti išsamų turinį)
II dalis (1,5 val.) – Skype grupės susitikimas (aptarimas, papildomi vaizdai ir klausimų-atsakymų sesija)

 

PASIRINKITE ŽINDYMO KURSŲ DATĄ
Rugsėjo 22 – spalio 13 d.
Skype susitikimas spalio 6 d. 18:00-19:30 val.
Registruotis
Spalio 27 d. – lapkričio 17 d.
Skype susitikimas lapkričio 10 d. 18:00-19:30 val.
Registruotis
Lapkričio 29 – gruodžio 19 d.
Skype susitikimas gruodžio 13 d. 18:00-19:30 val.
Registruotis
Sausio 17 – vasario 6 d.
Skype susitikimas sausio 31 d. 18:00-19:30 val.
Vasario 7 – 27 d.
Skype susitikimas vasario 21 d. 18:00-19:30 val.

Tvarka:
1. Pirmąją kursų dieną gausite prisijungimą prie Teachable svetainės, kurioje Jums patogiu metu išklausysite 3 įrašytas pamokas.
2. Likus vienai dienai iki gyvo susitikimo, gausite Skype prisijungimo nuorodą.
3. Pasibaigus Skype susitikimui, prisijungimas prie Teachable svetainės galios dar 1 sav.
4. Baigę kursus, už papildomą mokestį galėsite pratęsti prisijungimą prie Teachable svetainės (5 Eur/mėn.), pakartotinai prisijungti prie sekančių Skype susitikimų (10 Eur/1 kartas).

Galite įsigyti tik įrašytas paskaitas be Skype susitikimo:

Taip, noriu!


Šių kursų privalumai:
– 2,5 val. trukmės mokymus sudaro trumpi epizodai – galite išklausyti savo tempu;
– neribotas prisijungimų skaičius;
– prieiga prie internetinių paskaitų galioja 3 savaites;
– atrinkta pati aktualiausia informacija – nereikės skaityti daugybės painių vadovėlių;
– diskusijoms skirtoje erdvėje galėsite pateikti klausimų;
– Skype grupės susitikime žinias įtvirtinsite ir išsiaiškinsite kilusius klausimus.

Įsigiję žindymo kursus, papildomai gausite 10 Eur nuolaidą “Natūralios motinystės” video seminarų ciklui “Psichologinis kraitelis”.

Tikime, kad kiekviena moteris gali sėkmingai žindyti ir įgyvendinti savo motinystės tikslus, jeigu jai suteikiamos naujausios, mokslo įrodymais pagrįstos žinios, visokeriopa parama ir pagalba susidūrus su sunkumais.

Įvertinkite žindymo kursus žvaigždutėmis:

Žindymo kursai grupėms
4.8 (96.47%) 34

12 atsiliepimai - “Žindymo kursai grupėms”

 1. Džiaugiuosi lankiusi šiuos žindymo kursus. Jie suteikė pasitikėjimo ir žinių, o tai nuramina, iškilus įvairiems žindymo iššūkiams. Visas žindymo perodas praėjo be didesnių problemų. Atrodo, ir iki kursų turėjau nemažai žinių, tačiau juose buvo ir negirdėtų dalykų, ir viskas aiškiai sudėliota su praktine dalimi. Rekomenduoju visoms būsimoms mamoms (ir visai šeimai).

 2. Viskas struktūruota,aiškiai,suprantamai pateikta. Lengva klausyti ir priimti tokią informaciją. O turimos žinios sėkmingai padeda dabar žindyti vaikutį ir dar labiau įkvepia pasitikėti savimi. Ačiū, jums gydytoja 🙂

 3. Nuostabi žindymo specialistė. Kursai buvo labai įdomūs ir naudingi. Ačiū, Jums gydytoja, už be galo svarbią informaciją, šiltą bendravimą ir nuoširdumą 😊 Tatjana

 4. Puikūs kursai! Labai informatyvūs ir įkvėpiantys! Vieni puikiausių kursų besilaukiančioms. Specialistė nuostabi.

 5. Gimus mažylei iškilo nemažai sunkumų, kuriuos pavyko įveikti tik todėl, kad lankiau šiuos kursus ir turėjau tam tikrą žinių bagažą. Deja, nors ligoninės ir skelbiamos kaip palankios naujagimiams, tačiau personalas nevisada yra paruoštas tinkamai konsultuoti mamas. Todėl neabejotinai rekomenduoju šiuos kursus visoms būsimoms mamytėms! Gyd.A.Mulevičienė yra nuostabi lektorė, todėl kursai tikrai neprailgsta, o pateikta informacija yra be galo naudinga. Rekomenduoju!!!

 6. Esu labai patenkinta paskaitomis! Gavau daug naudingos informacijos, o svarbiausia pasitikėjimo, kad viskas bus gerai ir žindyti galėsiu sėkmingai. Ačiū gydytojai!

 7. Kursai buvo tikrai puikūs ir naudingi! Informacija gauta per juos puikiai panaudojau praktiškai ir taipogi gavau daug vertingos pagalbos. Visa informacija aiskiai ir paprastai pateikiama, gydytoja svelni ir nuosirdi, malonu klausytis paskaitu. Zindymo kelione prasidejo nelengvai, taciau su gydytojos palaikymu ir gautu pasitikejimu kursu metu isivaziavome ir dabar sekasi puikiai! Tikrai nuosirdziai galiu pasakyti, kad cia buvo vieni vertingiausiu kursu lankytu nestumo metu. Aciu! Evelina

 8. Reda ir Leonas 2020 liepos 15 - 10:34

  Kursai buvo labai naudingi. Tiesa, realybėje susidūrėme su sunkumais. Gydytoja negailėdama nei laiko, nei jėgų konsultavo daugiau nei mėnesį elektroniniu paštu. Ji ne tik sudarė planą, kaip nuo mišraus maitinimo pereiti prie žindymo tik krūtimi, bet ir labai palaikė. Jei ne gydytojos ir vyro palaikymas, nesu tikra, ar šiandien būtų toks rezultatas. Gydytoja labai empatiška ir palaikanti. Būtinai daug domėkitės apie
  žindymą: tai ir mokslas, ir menas.

 9. Nuostabi gydytoja ir ekspertė! Išklausėme kursus internetu, viskas sklandu, aišku:) gyvai, po bėdų ligoninėje, gydytoja negailėjo savo laiko pokalbiams telefonu ir el.paštu. O tokio švelnaus palaikymo jau seniai neturėjau! Ačiū jai už įskiepytą suvokimą, jog žindymas gali būt švelnus ryšys su vaiku♡

 10. Noriu pasidžiaugti, kad Lietuvoje yra tokio lygio specialistų. 100 proc. rekomenduoju pasirinkti daktarės Audronės kursus bei kreiptis į ją, jeigu turėsite žindymo sunkumų. Nuostabus žmogus, rūpestingas, pirmosios dvi savaitės su naujagimiu man buvo ypač sudėtingos žindant, mažylio svoris neaugo, bet su daktarės Audronės pagalba buvau pastatyta ant kojų ir per maždaug savaitę pasiekėm reikiamą svorį bei reikalinga maitinimo ritmą. Esu dėkinga vaikų daktarei, kad ji mums rekomendavo kreiptis į Audronę, kai mažyliui neaugo svoris, taip išvengėme mišinuko ir toliau sėkmingai maitinu tiktai savo pienu. Ačiū Jums labai!

 11. Puikūs kursai, rekomenduoju!

 12. Ką tik baigiau žindymo kursus ir iš tiesų jie man labai patiko bei, ko nesitikėjau, padėjo geriau suprasti, kas gi yra tas buvimas mama (laukiuosi pirmo vaiko:).
  Kursus pasirinkau prisiklausiusi draugių istorijų, kiek joms kildavo žindymo problemų susilaukus savo vaikų. Prieš prasidedant kursams įsivaizdavau, kad po jų turėčiau žinoti labai daug informacijos apie žindymo problemas, krūtų ligas, vaiko sunkumus ir pan., t. y. kad po kursų būsiu pati kaip gydytoja ir lengvai galėsiu spręsti visus sunkumus. Bet visgi pasibaigus kursams aplankė visai kitas suvokimas – aš ir neturiu būti kaip gydytoja, gebanti techniškai spręsti visas problemas. Aplankė šiltas jausmas, kad savo vaikui tiesiog būsiu gera MAMA, iš kursų labai gerai išmokusi esminius žindymo žingsnius, pagrindų pagrindus, ir svarbiausią dalyką – kad tai mamos ir vaiko sąjunga, tarpusavio pažinimas ir supratimas, nuo ko iš esmės ir priklausys šios kelionės sėkmė. Šiuos dalykus ir turi išmanyti mama, o jeigu kiltų problemų, tai kursuose gautų žinių pagrindu eis atskirti, kada kilusią problemą galima spręsti pačiai, mamos nuojauta ir žiniomis, o kada jau reikėtų gydytojo pagalbos.
  Ačiū gyd. Audronei už šį suvokimą, už tai, kad po kursų jaučiuosi labiau savimi pasitikinti. Ačiū 🙂

Parašykite komentarą

Žindymo kursai grupėms
4.8 (96.47%) 34

arrow, top arrow