Mokėkite už vieną – mokykitės dviese!

I paskaita. Kas? Kur? Kodėl? Kalbėsime, kuo ypatingas žindymas. Aptarsime, kaip žindymui ruošiasi mamos ir vaisiaus organizmas. Nepamiršime motinos pieno savybių, jo teikiamos naudos ir dažniausiai pasitaikančių mitų.
II paskaita. Kaip? Šioje paskaitoje mokysimės, kaip pridėti mažylį prie krūties, kaip dažnai ir ilgai žindyti, kaip suprasti, ar užtenka pieno, ir ką daryti, jeigu tenka išsiskirti su vaikučiu. Judėsime nuo teorijos prie praktikos: su kiekviena mama pasimokysime laikyti lėlę – naujagimį, ją pridėti prie krūties ir pažindyti.
III paskaita. O jeigu? Aptarsime dažniausiai iškylančius klausimus, sunkumus ir būdus, kaip juos įveikti. Visa tai tam, kad kiekviena mama pasitikėtų savo galimybėmis žindyti ir mėgautis žindymu.

Lektorė: dr. Audronė Mulevičienė, vaikų ligų gydytoja, sertifikuota žindymo konsultantė (IBCLC)
Trukmė
: trys užsiėmimai po 1,5 val. (18:00-19:30 val)
Vieta: Laisvės pr. 58, Vilnius
Kaina: trijų užsiėmimų kaina mamai – 40 Eur, rugpjūtį, rugsėjį tėtis arba močiutė, senelis gali dalyvauti nemokamai, nuo spalio mėn. bilietas tėčiui – 10 Eur

Būtina išankstinė registracija – bilietus platina Paysera.
Tel. pasiteirauti 8-636-55644 (I-V 16-17 val.)

TVARKARAŠTIS
Rugpjūčio 20, 21, 22 d. 18:00-19:30 val.  Registruotis
Rugsėjo 10, 11, 12 d.18:00-19:30 val.  Registruotis
Spalio 14, 15, 16 d. 18:00-19:30 val. Registruotis
Lapkričio 12, 13, 14 d. 18:00-19:30 val. Registruotis
Gruodžio 10, 11, 12 d. 18:00-19:30 val. Registruotis

Jeigu dėl pasikeitusių aplinkybių negalite lankyti paskaitų, sudarome galimybę prisijungti prie sekančios grupės.

Jeigu negalite skirti laiko trims susitikimams, kviečiame išklausyti individualią paskaitą “Žindyvės abėcėlė”.

Įvertinkite žindymo kursus žvaigždutėmis:

Žindymo kursai grupėms
4.9 (98.67%) 15

5 atsiliepimai - “Žindymo kursai grupėms”

  1. Kursai buvo naudingi, man asmeniškai atsirado pasitikėjimas, kad galėsiu išmaitinti savo vaiką ir praktikoje taip ir buvo – žinau jau 4 mėnesius ir puikiai auga svoris be mišinukų ir soskės. Vertingiausia kursų dalis – moksliniai argumentai palaikantys žindymą, man iš karto atkrito daugybė senovinių mitų, močiutės ir mamos gąsdinimų. Rekomenduoju visoms mamoms, tėčiams (būtų gerai, kad ir šeimos gydytojai išklausytų 😉 ).

  2. Džiaugiuosi lankiusi šiuos žindymo kursus. Jie suteikė pasitikėjimo ir žinių, o tai nuramina, iškilus įvairiems žindymo iššūkiams. Visas žindymo perodas praėjo be didesnių problemų. Atrodo, ir iki kursų turėjau nemažai žinių, tačiau juose buvo ir negirdėtų dalykų, ir viskas aiškiai sudėliota su praktine dalimi. Rekomenduoju visoms būsimoms mamoms (ir visai šeimai).

  3. Viskas struktūruota,aiškiai,suprantamai pateikta. Lengva klausyti ir priimti tokią informaciją. O turimos žinios sėkmingai padeda dabar žindyti vaikutį ir dar labiau įkvepia pasitikėti savimi. Ačiū, jums gydytoja 🙂

  4. Nuostabi žindymo specialistė. Kursai buvo labai įdomūs ir naudingi. Ačiū, Jums gydytoja, už be galo svarbią informaciją, šiltą bendravimą ir nuoširdumą 😊 Tatjana

  5. Puikūs kursai! Labai informatyvūs ir įkvėpiantys! Vieni puikiausių kursų besilaukiančioms. Specialistė nuostabi.

Parašykite komentarą

Žindymo kursai grupėms
4.9 (98.67%) 15

arrow, top arrow