I paskaita. Kas? Kur? Kodėl? Kalbėsime, kuo ypatingas žindymas. Aptarsime, kaip žindymui ruošiasi mamos ir vaisiaus organizmas. Nepamiršime motinos pieno savybių, jo teikiamos naudos ir dažniausiai pasitaikančių mitų.
II paskaita. Kaip? Šioje paskaitoje mokysimės, kaip pridėti mažylį prie krūties, kaip dažnai ir ilgai žindyti, kaip suprasti, ar užtenka pieno, ir ką daryti, jeigu tenka išsiskirti su vaikučiu. Judėsime nuo teorijos prie praktikos: su kiekviena mama pasimokysime laikyti lėlę – naujagimį, ją pridėti prie krūties ir pažindyti.
III paskaita. O jeigu? Aptarsime dažniausiai iškylančius klausimus, sunkumus ir būdus, kaip juos įveikti. Visa tai tam, kad kiekviena mama pasitikėtų savo galimybėmis žindyti ir mėgautis žindymu.

Lektorė: dr. Audronė Mulevičienė, vaikų ligų gydytoja, sertifikuota žindymo konsultantė (IBCLC)
Trukmė
: trys užsiėmimai po 1,5 val. (18:00-19:30 val)
Vieta: Laisvės pr. 58, Vilnius
Kaina: trijų užsiėmimų kaina žmogui – 40 Eur, porai – 50 Eur (vasario-birželio mėn.)

Būtina iš anksto įsigyti bilietus – juos platina Paysera.
Tel. pasiteirauti 8-636-55644 (I-V 15-16 val.)

TVARKARAŠTIS
Balandžio 20, 21, 22 d. 18:00-19:30 val. ATŠAUKTA
Gegužės 18, 19, 20 d. 18:00-19:30 val. Pirkti bilietus
Birželio 15, 16, 18 d. 18:00-19:30 val. Pirkti bilietus
Liepos 14, 15, 16 d. 18:00-19:30 val.
Rugpjūčio 18, 19, 20 d. 18:00-19:30 val.
Rugsėjo 8, 9, 10 d. 18:00-19:30 val.

Jeigu dėl pasikeitusių aplinkybių negalite lankyti paskaitų, sudarome galimybę prisijungti prie sekančios grupės.

Įvertinkite žindymo kursus žvaigždutėmis:

Žindymo kursai grupėms
4.8 (95.65%) 23

8 atsiliepimai - “Žindymo kursai grupėms”

  1. Kursai buvo naudingi, man asmeniškai atsirado pasitikėjimas, kad galėsiu išmaitinti savo vaiką ir praktikoje taip ir buvo – žinau jau 4 mėnesius ir puikiai auga svoris be mišinukų ir soskės. Vertingiausia kursų dalis – moksliniai argumentai palaikantys žindymą, man iš karto atkrito daugybė senovinių mitų, močiutės ir mamos gąsdinimų. Rekomenduoju visoms mamoms, tėčiams (būtų gerai, kad ir šeimos gydytojai išklausytų 😉 ).

  2. Džiaugiuosi lankiusi šiuos žindymo kursus. Jie suteikė pasitikėjimo ir žinių, o tai nuramina, iškilus įvairiems žindymo iššūkiams. Visas žindymo perodas praėjo be didesnių problemų. Atrodo, ir iki kursų turėjau nemažai žinių, tačiau juose buvo ir negirdėtų dalykų, ir viskas aiškiai sudėliota su praktine dalimi. Rekomenduoju visoms būsimoms mamoms (ir visai šeimai).

  3. Viskas struktūruota,aiškiai,suprantamai pateikta. Lengva klausyti ir priimti tokią informaciją. O turimos žinios sėkmingai padeda dabar žindyti vaikutį ir dar labiau įkvepia pasitikėti savimi. Ačiū, jums gydytoja 🙂

  4. Nuostabi žindymo specialistė. Kursai buvo labai įdomūs ir naudingi. Ačiū, Jums gydytoja, už be galo svarbią informaciją, šiltą bendravimą ir nuoširdumą 😊 Tatjana

  5. Puikūs kursai! Labai informatyvūs ir įkvėpiantys! Vieni puikiausių kursų besilaukiančioms. Specialistė nuostabi.

  6. Gimus mažylei iškilo nemažai sunkumų, kuriuos pavyko įveikti tik todėl, kad lankiau šiuos kursus ir turėjau tam tikrą žinių bagažą. Deja, nors ligoninės ir skelbiamos kaip palankios naujagimiams, tačiau personalas nevisada yra paruoštas tinkamai konsultuoti mamas. Todėl neabejotinai rekomenduoju šiuos kursus visoms būsimoms mamytėms! Gyd.A.Mulevičienė yra nuostabi lektorė, todėl kursai tikrai neprailgsta, o pateikta informacija yra be galo naudinga. Rekomenduoju!!!

  7. Esu labai patenkinta paskaitomis! Gavau daug naudingos informacijos, o svarbiausia pasitikėjimo, kad viskas bus gerai ir žindyti galėsiu sėkmingai. Ačiū gydytojai!

  8. Kursai buvo tikrai puikūs ir naudingi! Informacija gauta per juos puikiai panaudojau praktiškai ir taipogi gavau daug vertingos pagalbos. Visa informacija aiskiai ir paprastai pateikiama, gydytoja svelni ir nuosirdi, malonu klausytis paskaitu. Zindymo kelione prasidejo nelengvai, taciau su gydytojos palaikymu ir gautu pasitikejimu kursu metu isivaziavome ir dabar sekasi puikiai! Tikrai nuosirdziai galiu pasakyti, kad cia buvo vieni vertingiausiu kursu lankytu nestumo metu. Aciu! Evelina

Parašykite komentarą

Žindymo kursai grupėms
4.8 (95.65%) 23

arrow, top arrow