Žindymo kursai grupėms - Pabiručių sveikataPabiručių sveikata

Zindymo kursai

Šie žindymo kursai – tai ne tik mokymasis, kaip vaikutį priglausti prie krūties. Tai visa atmintinė apie naujagimio ritmą, dažniausius iššūkius šeimai, žindymo problemas ir kaip jas įveikti savarankiškai. Tai daugiau nei 90 atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus!

Žindymo kursų dalyvės džiaugiasi, kad pagimdžiusios:

 • labiau pasitikėjo savimi,
 • žinojo, kokių iššūkių laukti,
 • susidūrusios su sunkumais juos sėkmingai įveikė.

Turinys

Žindymo kursai – tai 3 įrašytos paskaitos (4 val. trukmės) ir Zoom susitikimas:

 • I paskaita. Pasiruošimas žindymui. Sužinosite, kuo ypatingas žindymas, kaip jam ruošiasi mamos ir vaiko organizmas, kokios yra PSO ir ESPGHAN rekomendacijos.
 • II paskaita. Naujagimio maitinimas. Sužinosite, kaip dažnai ir ilgai žindyti, kaip pridėti mažylį prie krūties, kaip suprasti, ar užtenka pieno, kokių iššūkių gali kilti auginant naujagimį.
 • III paskaita. Žindymo sunkumai. Sužinosite apie dažniausiai kylančius žindymo sunkumus ir būdus jiems įveikti, krūtų ir spenelių priežiūrą, apie žindyvės mitybą.
 • Papildomai: medžiaga atsisiųsti, nuorodos į naudingus šaltinius, klausimų – atsakymų skyrelis.
 • Zoom susitikimas – nemokamai! Dalyvauja visa grupė.

Kursus veda dr. Audronė Mulevičienė, vaikų gydytoja, tarptautinė žindymo konsultantė (IBCLC). Kviečiame klausyti su partneriu ar netgi seneliais. Bus gera laukti, kai išmanysite pirmuosius mažylio poreikius!

2+1=didžiausia nauda

Pastebėjome, kad pagimdžiusios šeimos mielai sugrįžta pasikartoti žinias ir jas aktyviai taiko kasdienybėje, todėl suteikiame 3 mėnesių prieigą prie įrašytų paskaitų ir klausimų-atsakymų skyrelio. Įsigykite kursus likus 2 mėnesiams iki numatyto gimdymo ir naudokitės visa įrašytų paskaitų medžiaga 1 mėnesį po gimdymo. Tai puiki galimybė išsklaidyti kylančias abejones, įtvirtinti įgūdžius ir galų gale mėgautis naujagimio maitinimu.

 

Skaityti daugiau


Šių žindymo kursų privalumai:

 • galite pradėti mokytis iš karto – nereikia laukti, kol susirinks grupė;
 • prieiga prie įrašytų paskaitų galioja 3 mėn.;
 • atrinkta pati aktualiausia informacija – nereikės skaityti daugybės vadovėlių;
 • diskusijoms skirtoje erdvėje galėsite pateikti neribotą kiekį klausimų;
 • galėsite nemokamai prisijungti prie Zoom grupės susitikimo pasirinktu laiku.

Tikiu, kad kiekviena moteris gali įgyvendinti savo motinystės tikslus, jeigu jai suteikiamos naujausios, mokslo įrodymais pagrįstos žinios, todėl kursus tobulinu, atnaujinu, o nuo 2017 m. juos išklausė daugiau nei 1000 šeimų.

Dr. Audronė Mulevičienė,
Jūsų žindymo konsultantė ir vaikų gydytoja

12 atsiliepimai - “Žindymo kursai grupėms”

 1. Džiaugiuosi lankiusi šiuos žindymo kursus. Jie suteikė pasitikėjimo ir žinių, o tai nuramina, iškilus įvairiems žindymo iššūkiams. Visas žindymo perodas praėjo be didesnių problemų. Atrodo, ir iki kursų turėjau nemažai žinių, tačiau juose buvo ir negirdėtų dalykų, ir viskas aiškiai sudėliota su praktine dalimi. Rekomenduoju visoms būsimoms mamoms (ir visai šeimai).

 2. Neringa F. 2019-03-22 - 10:10

  Viskas struktūruota,aiškiai,suprantamai pateikta. Lengva klausyti ir priimti tokią informaciją. O turimos žinios sėkmingai padeda dabar žindyti vaikutį ir dar labiau įkvepia pasitikėti savimi. Ačiū, jums gydytoja 🙂

 3. Nuostabi žindymo specialistė. Kursai buvo labai įdomūs ir naudingi. Ačiū, Jums gydytoja, už be galo svarbią informaciją, šiltą bendravimą ir nuoširdumą 😊 Tatjana

 4. Puikūs kursai! Labai informatyvūs ir įkvėpiantys! Vieni puikiausių kursų besilaukiančioms. Specialistė nuostabi.

 5. Gimus mažylei iškilo nemažai sunkumų, kuriuos pavyko įveikti tik todėl, kad lankiau šiuos kursus ir turėjau tam tikrą žinių bagažą. Deja, nors ligoninės ir skelbiamos kaip palankios naujagimiams, tačiau personalas nevisada yra paruoštas tinkamai konsultuoti mamas. Todėl neabejotinai rekomenduoju šiuos kursus visoms būsimoms mamytėms! Gyd.A.Mulevičienė yra nuostabi lektorė, todėl kursai tikrai neprailgsta, o pateikta informacija yra be galo naudinga. Rekomenduoju!!!

 6. Esu labai patenkinta paskaitomis! Gavau daug naudingos informacijos, o svarbiausia pasitikėjimo, kad viskas bus gerai ir žindyti galėsiu sėkmingai. Ačiū gydytojai!

 7. Kursai buvo tikrai puikūs ir naudingi! Informacija gauta per juos puikiai panaudojau praktiškai ir taipogi gavau daug vertingos pagalbos. Visa informacija aiskiai ir paprastai pateikiama, gydytoja svelni ir nuosirdi, malonu klausytis paskaitu. Zindymo kelione prasidejo nelengvai, taciau su gydytojos palaikymu ir gautu pasitikejimu kursu metu isivaziavome ir dabar sekasi puikiai! Tikrai nuosirdziai galiu pasakyti, kad cia buvo vieni vertingiausiu kursu lankytu nestumo metu. Aciu! Evelina

 8. Reda ir Leonas 2020-07-15 - 10:34

  Kursai buvo labai naudingi. Tiesa, realybėje susidūrėme su sunkumais. Gydytoja negailėdama nei laiko, nei jėgų konsultavo daugiau nei mėnesį elektroniniu paštu. Ji ne tik sudarė planą, kaip nuo mišraus maitinimo pereiti prie žindymo tik krūtimi, bet ir labai palaikė. Jei ne gydytojos ir vyro palaikymas, nesu tikra, ar šiandien būtų toks rezultatas. Gydytoja labai empatiška ir palaikanti. Būtinai daug domėkitės apie
  žindymą: tai ir mokslas, ir menas.

 9. Margarita 2020-09-27 - 11:44

  Nuostabi gydytoja ir ekspertė! Išklausėme kursus internetu, viskas sklandu, aišku:) gyvai, po bėdų ligoninėje, gydytoja negailėjo savo laiko pokalbiams telefonu ir el.paštu. O tokio švelnaus palaikymo jau seniai neturėjau! Ačiū jai už įskiepytą suvokimą, jog žindymas gali būt švelnus ryšys su vaiku♡

 10. Noriu pasidžiaugti, kad Lietuvoje yra tokio lygio specialistų. 100 proc. rekomenduoju pasirinkti daktarės Audronės kursus bei kreiptis į ją, jeigu turėsite žindymo sunkumų. Nuostabus žmogus, rūpestingas, pirmosios dvi savaitės su naujagimiu man buvo ypač sudėtingos žindant, mažylio svoris neaugo, bet su daktarės Audronės pagalba buvau pastatyta ant kojų ir per maždaug savaitę pasiekėm reikiamą svorį bei reikalinga maitinimo ritmą. Esu dėkinga vaikų daktarei, kad ji mums rekomendavo kreiptis į Audronę, kai mažyliui neaugo svoris, taip išvengėme mišinuko ir toliau sėkmingai maitinu tiktai savo pienu. Ačiū Jums labai!

 11. Puikūs kursai, rekomenduoju!

 12. Ką tik baigiau žindymo kursus ir iš tiesų jie man labai patiko bei, ko nesitikėjau, padėjo geriau suprasti, kas gi yra tas buvimas mama (laukiuosi pirmo vaiko:).
  Kursus pasirinkau prisiklausiusi draugių istorijų, kiek joms kildavo žindymo problemų susilaukus savo vaikų. Prieš prasidedant kursams įsivaizdavau, kad po jų turėčiau žinoti labai daug informacijos apie žindymo problemas, krūtų ligas, vaiko sunkumus ir pan., t. y. kad po kursų būsiu pati kaip gydytoja ir lengvai galėsiu spręsti visus sunkumus. Bet visgi pasibaigus kursams aplankė visai kitas suvokimas – aš ir neturiu būti kaip gydytoja, gebanti techniškai spręsti visas problemas. Aplankė šiltas jausmas, kad savo vaikui tiesiog būsiu gera MAMA, iš kursų labai gerai išmokusi esminius žindymo žingsnius, pagrindų pagrindus, ir svarbiausią dalyką – kad tai mamos ir vaiko sąjunga, tarpusavio pažinimas ir supratimas, nuo ko iš esmės ir priklausys šios kelionės sėkmė. Šiuos dalykus ir turi išmanyti mama, o jeigu kiltų problemų, tai kursuose gautų žinių pagrindu eis atskirti, kada kilusią problemą galima spręsti pačiai, mamos nuojauta ir žiniomis, o kada jau reikėtų gydytojo pagalbos.
  Ačiū gyd. Audronei už šį suvokimą, už tai, kad po kursų jaučiuosi labiau savimi pasitikinti. Ačiū 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

arrow, top arrow