Žindymo kursai internetu

Žindymas – tai gamtos dovana mamai ir vaikui, padedanti atrasti ir pamilti vienas kitą, suteikianti nepakartojamų akimirkų ir stiprinanti sveikatą. Vos tik gimdyvė priglaudžia nuogą vaikutį prie krūtinės, prasideda negrįžtamų procesų virtinė jų kūnuose – nuo šiol, nutrūkus virkštelei, juos sieja dar tvirtesnis nematomas ryšys.

Tikime, kad kiekviena moteris gali sėkmingai žindyti ir įgyvendinti savo motinystės tikslus, jeigu jai suteikiamos naujausios, mokslo įrodymais pagrįstos žinios, visokeriopa parama ir pagalba susidūrus su sunkumais.

Šiuose kursuose dr. Audronė Mulevičienė, vaikų ligų gydytoja, tarptautinė žindymo konsultantė (IBCLC), atskleidžia žindymo naudą ir privalumus, pasakoja apie mamos ir vaiko pasirengimą žindymui, suteikia praktinių patarimų, ką ir kaip daryti, kad kiekviena šeima galėtų patirti ir sąmoningai išgyventi šį laikotarpį.

Šie kursai – tai ne tik kruopščiai atrinkta informacija ir sudaryta mokymų programa, bet ir praktiniai patarimai, nuotraukos ir video įrašai.

I dalis. Nuotoliniai kursai (2,5 val.)
Išklausysite savarankiškai – nereikia laukti, kol susirinks grupė
Patogi mokymų platforma (peržiūrėkite pirmą epizodą ir kursų turinį)
Neribotas prisijungimų skaičius
Prieiga galioja 4 mėnesius – kursus galėsite pakartoti po gimdymo
II dalis. Skype susitikimas (1,5 val.)
Įtvirtinsite gautas žinias
Peržiūrėsite papildomus vaizdus
Galėsite pateikti klausimų ir išsiaiškinsite kilusius neaiškumus
Mokytis bus įdomu, o įgytas žinias panaudosite gimus vaikučiui –
juk žindyti teks nepaisant karantino!

 

PASIRINKITE DATĄ

SKYPE SUSITIKIMŲ GRAFIKAS
Rugpjūčio 12 d. 18:00-19:30 val. (40 Eur)
Mokėti kortele Mokėti internetu
Rugpjūčio 26 d. 18:00-19:30 val. (40 Eur)
Mokėti kortele Mokėti internetu
Rugsėjo 9 d. 18:00-19:30 val. (40 Eur)
Mokėti kortele Mokėti internetu

Galite įsigyti tik nuotolinius žindymo kursus be Skype susitikimo:

Pirkti

Įvertinkite žindymo kursus žvaigždutėmis:

Žindymo kursai grupėms
4.8 (95.65%) 23

7 atsiliepimai - “Žindymo kursai grupėms”

  1. Džiaugiuosi lankiusi šiuos žindymo kursus. Jie suteikė pasitikėjimo ir žinių, o tai nuramina, iškilus įvairiems žindymo iššūkiams. Visas žindymo perodas praėjo be didesnių problemų. Atrodo, ir iki kursų turėjau nemažai žinių, tačiau juose buvo ir negirdėtų dalykų, ir viskas aiškiai sudėliota su praktine dalimi. Rekomenduoju visoms būsimoms mamoms (ir visai šeimai).

  2. Viskas struktūruota,aiškiai,suprantamai pateikta. Lengva klausyti ir priimti tokią informaciją. O turimos žinios sėkmingai padeda dabar žindyti vaikutį ir dar labiau įkvepia pasitikėti savimi. Ačiū, jums gydytoja 🙂

  3. Nuostabi žindymo specialistė. Kursai buvo labai įdomūs ir naudingi. Ačiū, Jums gydytoja, už be galo svarbią informaciją, šiltą bendravimą ir nuoširdumą 😊 Tatjana

  4. Puikūs kursai! Labai informatyvūs ir įkvėpiantys! Vieni puikiausių kursų besilaukiančioms. Specialistė nuostabi.

  5. Gimus mažylei iškilo nemažai sunkumų, kuriuos pavyko įveikti tik todėl, kad lankiau šiuos kursus ir turėjau tam tikrą žinių bagažą. Deja, nors ligoninės ir skelbiamos kaip palankios naujagimiams, tačiau personalas nevisada yra paruoštas tinkamai konsultuoti mamas. Todėl neabejotinai rekomenduoju šiuos kursus visoms būsimoms mamytėms! Gyd.A.Mulevičienė yra nuostabi lektorė, todėl kursai tikrai neprailgsta, o pateikta informacija yra be galo naudinga. Rekomenduoju!!!

  6. Esu labai patenkinta paskaitomis! Gavau daug naudingos informacijos, o svarbiausia pasitikėjimo, kad viskas bus gerai ir žindyti galėsiu sėkmingai. Ačiū gydytojai!

  7. Kursai buvo tikrai puikūs ir naudingi! Informacija gauta per juos puikiai panaudojau praktiškai ir taipogi gavau daug vertingos pagalbos. Visa informacija aiskiai ir paprastai pateikiama, gydytoja svelni ir nuosirdi, malonu klausytis paskaitu. Zindymo kelione prasidejo nelengvai, taciau su gydytojos palaikymu ir gautu pasitikejimu kursu metu isivaziavome ir dabar sekasi puikiai! Tikrai nuosirdziai galiu pasakyti, kad cia buvo vieni vertingiausiu kursu lankytu nestumo metu. Aciu! Evelina

Parašykite komentarą

Žindymo kursai grupėms
4.8 (95.65%) 23

arrow, top arrow