Žindymo konsultantė - vaikų gydytoja - Pabiručių sveikataPabiručių sveikata

žindymo konsultantė vilnius

Žindymo konsultacija

Žindymo konsultacijas teikia vaikų ligų gydytoja, medicinos mokslų daktarė Audronė Mulevičienė, kuri specializuojasi žindomų kūdikių sveikatos priežiūroje (IBCLC kvalifikacija nuo 2014 m.).

Plačiau

Konsultacija trunka 60-75 min. Jos metu:

 • išsiaiškinami Jūsų skundai, kylančios problemos ir klausimai,
 • vertinama vaiko sveikatos būklė, burnos anatomijos ypatumai,
 • stebimas žindymas, vaiko burnos motorika,
 • koreguojamos žindymo padėtys, mokoma teisingo apžiojimo, sudaromas tolimesnis žindymo planas,
 • esant reikalui, vaikas siunčiamas laboratoriniams tyrimams, rekomenduojamos specialistų konsultacijos.

Kviečiame atvykti, jeigu:

 • kūdikiui blogai auga svoris, jam neužtenka pieno,
 • kūdikis atsisako krūties arba nuo jos nesitraukia, išlieka neramus pamaitinus,
 • kūdikiui įtariamas trumpas liežuvio pasaitėlis,
 • kūdikiui beria odelę, vargina pilvo pūtimas, atpylinėjimas, viduriuoja arba viduriai užkietėjo,
 • kūdikį reikia sugrąžinti nuo buteliuko prie krūties,
 • pradėjus primaitinimą, kūdikis atsisako valgyti papildomą maistą,
 • mamai žindant skauda, yra sužaloti speneliai,
 • turite kitų vaiko sveikatos priežiūros klausimų.

Vieta: Ateities g. 9-200, Vilnius
Laikas: antradienį, ketvirtadienį, kas antrą penktadienį
Kaina:
80 Eur (dvyniams – 140 Eur (būtina rezervuoti du talonus))
Būtina išankstinė registracija: internetu (talonai skelbiami tik artimiausioms 2 sav.)
Jeigu norite atšaukti vizitą: bet kuriuo paros metu parašykite žinutę tel. nr. 8-636-55644
Telefonas pasiteirauti (I-IV 16-17 val.): 8-636-55644

Registracijos mokestis: Po atliktos registracijos gausite elektroninį laišką su prašymu sumokėti 20 Eur registracijos mokestį per 24 val. Vaikų ligų gydytojos konsultacija yra patvirtinama tik gavus 20 Eur registracijos mokestį. Registracijos mokestis yra įskaitomas į paslaugų kainą.

Registruotis

Svarbu: Registraciją nemokamai galite atšaukti likus 24 valandoms iki talone nurodyto vizito laiko, po atšaukimo Jums bus grąžintas sumokėtas registracijos mokestis. Registraciją galite atšaukti atsakydami į laišką, kurį gavote registracijos metu, arba parašydami el. laišką info@pabiruciusveikata.lt, arba išsiųsdami SMS telefono numeriu 8-636-55644. Registracija laikoma atšaukta tik tuomet, kai gaunate patvirtinimą iš administracijos. Jeigu registraciją atšauksite likus mažiau nei 24 valandoms arba jos neatšauksite arba neatvyksite į konsultaciją, registracijos mokestis Jums nebus grąžintas.

Galiu Jums padėti išspręsti žindymo, neaugančio svorio ir kitas mažylio sveikatos problemas pačiais švelniausiais būdais!

Dr. Audronė Mulevičienė,
Jūsų žindymo konsultantė (IBCLC) ir vaikų gydytoja


Dažniausiai užduodami klausimai:

Kodėl verta pasirinkti mūsų paslaugas?

Kabinete konsultuoja dr. Audronė Mulevičienė – vaikų ligų gydytoja, turinti tarptautinį žindymo konsultanto sertifikatą (IBCLC). Taigi konsultacijoje bus sprendžiami ne tik žindymo sunkumai, bet ir vertinama vaikučio sveikatos būklė.
Kabinete dažnai apsilanko šeimos, kurios jau kreipėsi į kitus žindymo konsultantus arba vaikų ligų gydytojus, specialistus, bet nesulaukė tinkamos pagalbos. Šias problemas pavyksta išspręsti tik visapusiškai įvertinus situaciją ir pasitelkus vaiko raidos, mitybos, fiziologijos, patologijos, psichologijos, laktacijos valdymo žinias. Dr. Audronė Mulevičienė įgijo patirties dirbdama vaikų priėmimo-skubios pagalbos, infekcinių ligų, onkohematologijos skyriuose. Žindančioms šeimoms pagalbą teikia nuo 2014 m.

Kiek reikės laukti eilėje?

Konsultacijų grafiką sudarome taip, kad atvykusį pacientą galėtume priimti tiksliai numatytu laiku. Todėl prašome registruojantis bent keliais sakiniais nurodyti kylančias problemas, vaikučio amžių ir atvykti ne anksčiau nei 10 min. iki paskirto laiko.

Ar galės dalyvauti tėtis?

Taip, šiuo metu konsultacijoje gali dalyvauti ir tėtis.

Kaip pasiruošti konsultacijai?

Konsultacijos dieną vaikutį ir toliau maitinkite pagal poreikį. Puiku, jeigu jis bus valgęs ne vėliau nei prieš 1,5-2 val. Apgalvokite savo žindymo istoriją, užpildykite maitinimo dienoraštį (pavyzdys) ir būkite pasiruošę atsakyti į klausimus. Būtinai ant lapo užsirašykite vaiko svorį, ūgį su datomis. Jeigu buvote pasikonsultuoti pas kitus gydytojus, atlikote tyrimų, galite atsinešti išrašus ir tyrimų rezultatus. Dar prieš susitikimą apmąstykite ir sau įvardinkite, kokius tikslus norite pasiekti.

Ar atvykstate į namus?

Esame licencijuota asmens sveikatos priežiūros įstaiga ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, taigi konsultacijų namuose neteikiame.

Ar konsultuojate mamas, kurioms susidarė pieno sąstovis, kilo krūties uždegimas?

Paslaugas teikiame tik vaikų ligų gydytojo kompetencijos ribose, todėl mamoms rekomenduojame kreiptis į savo šeimos gydytoją arba gydytoją akušerį ginekologą.
Jeigu laktostazės, krūtų uždegimai kartojasi, o šeimos gydytojui ar gydytojui akušeriui ginekologui nepavyksta išsiaiškinti priežasčių, kviečiame atvykti konsultacijai. Kartais visų problemų priežastis būna vaikučio negebėjimas teisingai apžioti krūtį, neefektyvūs burnos judesiai.

Ką daryti, jeigu pageidaujamu laiku nėra laisvų talonų?

Jeigu vis tiek norite pasikonsultuoti su dr. Audrone Mulevičiene, apsilankykite svetainėje periodiškai – atšauktus talonus pasiūlome kitoms šeimoms.

10 atsiliepimai - “Žindymo konsultantė – vaikų gydytoja”

 1. Rekomenduoju. Po gimdymo praėjus kelioms dienoms kreipiausi dėl skausmingo bei nesėkmingo maitinimo, gydytojas pagalba šiandien galiu maitinti be jokių skausmų ir kūdikio svoris auga. Ačiū

 2. Vaikutis gimė mažo svorio, taip pat ligoninėje susidūrėme su kitomis problemomis ir teko primaitinti mišinuku. Su gydytojos patarimais ir nuoširdžia priežiūra išsprendėme iškilusias problemas – šiandien vaikučio svoris sėkmingai auga maitinant tik mamos pienu. Dėkojame gydytojai!

 3. Gabrielė 2021-11-14 - 16:10

  Nuoširdi rekomendacija. Jau ligoninėje susidūrėme su žindymo sunkumais, todėl teko sūnų primaitinti mišinuku. Su gydytojos Audronės pagalba ir priežiūra šiandien galime džiaugtis išimtiniu žindymu. Esam be galo už tai dėkingi!

 4. Pati nuostabiausia gyvenime sutikta gydytoja! Ačiū už nuoširdų rūpestį sprendžiant žindymo ir vaiko svorio augimo problemas. Po daug nusivylimų specialistais, ši gydytoja padėjo nesustoti žindyti kritinėje situacijoje ir taip pat priauginti vaikui svorį. Esu labai patenkinta šios nuostabios gydytojos darbu ir begaliniu noru padėti. Ačiū, kad esate!!❤️

 5. Nuostabi gydytoja specialistė ir šiltas žmogus, didžiausios rekomendacijos!

 6. Puiki gydytoja, rado priežastį dėl iškilusių žindymo problemų ir padėjo ją išpręsti, gailiuosi kad nesikreipiau ankščiau ir porą mėnesių kentėjau tikėdamasi, jog viskas savaime susitvarkys. Siūlau nedaryti šios klaidos ir reikalui esant iškart kreiptis. Labai maloni, šilta, be galo švelni su kūdikiu. Labai dėkojam už konsultacijas ir didžiausios rekomendacijos!

 7. Labai džiaugiuosi atradusi šią nuostabią gydytoją. Dukrytei blogai augo svoris, turėjome žindymo sunkumų. Šios gydytojos dėka visus sunkumus įveikėme ir šiandien galime mėgautis žindymo artumu, o svoris auga puikiai 🙂 Ačiū, už Jūsų nuoširdų nuotolinį ir gyvą bendravimą mūsų žindymo kelionėje!

 8. Labai nuostabi,maloni gydytoja, išsprendė visus
  žindymo klausymus.Labai ačiū už konsultaciją ,rekomenduoju kreiptis.

 9. Žindymui uoliai ruošiausi dar nėštumo metu, ir kai dukrytė vos gimusi iškart krūtį apžiojo taisyklingai, noriai žindė, pienas bėgo, šokinėjau iš džiaugsmo. Bet, deja, džiaugsmas trūko neilgai – dukrytė žindė visą parą ir vistiek rodė alkio ženklus. Ko tik mes nedarėme, į kokius specialistus nesikreipėm, užtrukom virš mėnesio, kol pavyko išsiaiškinti, kur čia šuo pakastas. Tuo metu turėjau beveik badaujantį kūdikį, stipriai sužalotus spenelius ir buvau beprarandanti viltį tęsti žindymą, bet neleidau sau pasiduoti visko neišbandžiusi ir galiausiai kreipiamės į gyd. Audronę.
  Viską išdėsčiau ir tiesiai paklausiau – ar realu dar kažką padaryti? Gydytoja atsakė taip, na ir ką – kaip tarė, taip bendrom jėgom ir padarėm! Po 4 mėn. turiu stiprią, puikiai augančią ir tik motinos pienu maitinama laimingą dukrytę 🙂 Esu labai dėkinga už visus patarimus, palaikymą visos kelionės metu, rūpestį ir meilę savo darbui. Kreiptis į gyd. Audronę buvo geriausias mano sprendimas, tad drąsiai visiems rekomenduoju! 🙂

 10. Nuostabi gydytoja, padėjusi puikiai išspręsti su žindymu kilusius nesklandumus. Didžiausios rekonendacijos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

arrow, top arrow