Žindymo konsultantė - vaikų gydytoja - Pabiručių sveikataPabiručių sveikata

žindymo konsultantė vilnius

Žindymo konsultacija

Kviečiame atvykti, jeigu:

 • kūdikiui blogai auga svoris, jam neužtenka pieno,
 • kūdikis atsisako krūties arba nuo jos nesitraukia, išlieka neramus pamaitinus,
 • kūdikiui įtariamas trumpas liežuvio pasaitėlis,
 • kūdikiui beria odelę, vargina pilvo pūtimas, atpylinėjimas, viduriuoja arba viduriai užkietėjo,
 • kūdikį reikia sugrąžinti nuo buteliuko prie krūties,
 • kūdikis neteisingai priglunda prie krūties, mamai žaloja spenelius,
 • turite kitų vaiko sveikatos priežiūros klausimų.

Konsultacija trunka 60 min. + nemokamai:

 • 15 min. pratęsimas esant poreikiui,
 • 1 sav. po konsultacijos nuoseklus palaikymas dėl iškilusių klausimų.

Konsultuoja: dr. Audronė Mulevičienė, vaikų gydytoja, IBCLC
Vieta: Ateities g. 9-200, Vilnius
Kaina: 110 Eur (pakartotinė konsultacija kabinete – 90 Eur), dvyniams – 180 Eur (būtina rezervuoti du talonus)
Būtina išankstinė registracija: internetu
Telefonas pasiteirauti (I-IV 17-18 val.): 8-636-55644, info@pabiruciusveikata.lt

Registracijos mokestis: Po atliktos registracijos gausite elektroninį laišką su prašymu sumokėti 20 Eur registracijos mokestį per 24 val. Vaikų ligų gydytojos konsultacija yra patvirtinama tik gavus 20 Eur registracijos mokestį. Registracijos mokestis yra įskaitomas į paslaugų kainą.

Žiūrėti talonus

Svarbu: Registraciją nemokamai galite atšaukti likus 24 valandoms iki talone nurodyto vizito laiko, po atšaukimo Jums bus grąžintas sumokėtas registracijos mokestis. Registraciją galite atšaukti atsakydami į laišką, kurį gavote registracijos metu, arba parašydami el. laišką info@pabiruciusveikata.lt, arba išsiųsdami SMS telefono numeriu 8-636-55644. Registracija laikoma atšaukta tik tuomet, kai gaunate patvirtinimą iš administracijos. Jeigu registraciją atšauksite likus mažiau nei 24 valandoms arba jos neatšauksite arba neatvyksite į konsultaciją, registracijos mokestis Jums nebus grąžintas.

17 atsiliepimai - “Žindymo konsultantė – vaikų gydytoja”

 1. Pradėjome lankytis dėl nuolatinio miegojimo žindant, ko pasekoje vaikutis negaudavo reikiamo kiekio pieno ir neaugo svoris. Tik Jūsų dėka šiandien galiu džiaugtis, kad vis dar maitinu pati ir vaikučio svoris auga stabiliai. Ačiū už suteiktas žinias ir palaikymą!

 2. Malonus bendravimas, susidomėjimas, ir noras padėti, patiko, kad gydytoja skyrė daug laiko, o ne skubėjo kuo greičiau atsisveikinti.

 3. Labai šiltas bendravimas su vaikučiu ir jo mama. Konkretumas, kompetencijos, profesionalumas. Kas svarbu – bendras visuotinis raidos įvertinimas. Visiškai pasitikiu ! Daug dėmesio ir po konsultacijos, atsakė į papildomus klausimus, komentavo pažangą. Kreipiausi du sykius ir nepasigailėjau. Esu labai dėkinga už pagalbą, įžvalgas. Rekomenduoju !

 4. Labai ačiū Jums, už Jūsų pagalbą, jūsų dėka žindymas neatrodė toks sudėtingas. Labai esu dėkinga už Jūsų pagalbą.

 5. Nėštumo metu išklausėme nuotolinius kursus apie žindymą, vėliau gimus vaikui ir atsiradus žindymo problemų, gydytoją rekomendavo ir čia lankiusis draugė. Konsultacijos metu buvo nustatyta skausmingo žindymo problema, pasiūlyti būdai žindimo pagerinimui, o po fizinės konsultacijos gydytoja apie žindymą namuose domėjosi ir nuotoliniu būdu. Gydytoja puikiai išmano savo darbą ir jaučiama ilgalaikė patirtis. Nuoširdžiai rekomenduoju šią specialistę.

 6. Labai džiaugiuosi apsilankiusi pas gydytoja! Gavome ne tik vizita, bet ir savaitės konsultacija dėl svorio augimo, žindymo sunkumu, mitybos. Labai patogu, o ir pirmakartei mamai ramu, turėti galimybę kasdien pasitarti su tokia kompetetinga specialiste. Esame labai dėkingi gydytojai už patarimus ir problemu sprendima!

 7. Gydytoja labai dėmesinga,rūpestinga, maloni, išsamiai atsakanti į klausimus. Tikra savo srities profesionalė. Tik teigiami atsiliepimai. Daugiau tokių gydytojų.

 8. Nuostabi gydytoja, padėjusi puikiai išspręsti su žindymu kilusius nesklandumus. Didžiausios rekonendacijos!

 9. Žindymui uoliai ruošiausi dar nėštumo metu, ir kai dukrytė vos gimusi iškart krūtį apžiojo taisyklingai, noriai žindė, pienas bėgo, šokinėjau iš džiaugsmo. Bet, deja, džiaugsmas trūko neilgai – dukrytė žindė visą parą ir vistiek rodė alkio ženklus. Ko tik mes nedarėme, į kokius specialistus nesikreipėm, užtrukom virš mėnesio, kol pavyko išsiaiškinti, kur čia šuo pakastas. Tuo metu turėjau beveik badaujantį kūdikį, stipriai sužalotus spenelius ir buvau beprarandanti viltį tęsti žindymą, bet neleidau sau pasiduoti visko neišbandžiusi ir galiausiai kreipiamės į gyd. Audronę.
  Viską išdėsčiau ir tiesiai paklausiau – ar realu dar kažką padaryti? Gydytoja atsakė taip, na ir ką – kaip tarė, taip bendrom jėgom ir padarėm! Po 4 mėn. turiu stiprią, puikiai augančią ir tik motinos pienu maitinama laimingą dukrytę 🙂 Esu labai dėkinga už visus patarimus, palaikymą visos kelionės metu, rūpestį ir meilę savo darbui. Kreiptis į gyd. Audronę buvo geriausias mano sprendimas, tad drąsiai visiems rekomenduoju! 🙂

 10. Labai nuostabi,maloni gydytoja, išsprendė visus
  žindymo klausymus.Labai ačiū už konsultaciją ,rekomenduoju kreiptis.

 11. Labai džiaugiuosi atradusi šią nuostabią gydytoją. Dukrytei blogai augo svoris, turėjome žindymo sunkumų. Šios gydytojos dėka visus sunkumus įveikėme ir šiandien galime mėgautis žindymo artumu, o svoris auga puikiai 🙂 Ačiū, už Jūsų nuoširdų nuotolinį ir gyvą bendravimą mūsų žindymo kelionėje!

 12. Puiki gydytoja, rado priežastį dėl iškilusių žindymo problemų ir padėjo ją išpręsti, gailiuosi kad nesikreipiau ankščiau ir porą mėnesių kentėjau tikėdamasi, jog viskas savaime susitvarkys. Siūlau nedaryti šios klaidos ir reikalui esant iškart kreiptis. Labai maloni, šilta, be galo švelni su kūdikiu. Labai dėkojam už konsultacijas ir didžiausios rekomendacijos!

 13. Nuostabi gydytoja specialistė ir šiltas žmogus, didžiausios rekomendacijos!

 14. Pati nuostabiausia gyvenime sutikta gydytoja! Ačiū už nuoširdų rūpestį sprendžiant žindymo ir vaiko svorio augimo problemas. Po daug nusivylimų specialistais, ši gydytoja padėjo nesustoti žindyti kritinėje situacijoje ir taip pat priauginti vaikui svorį. Esu labai patenkinta šios nuostabios gydytojos darbu ir begaliniu noru padėti. Ačiū, kad esate!!❤️

 15. Gabrielė 2021-11-14 - 16:10

  Nuoširdi rekomendacija. Jau ligoninėje susidūrėme su žindymo sunkumais, todėl teko sūnų primaitinti mišinuku. Su gydytojos Audronės pagalba ir priežiūra šiandien galime džiaugtis išimtiniu žindymu. Esam be galo už tai dėkingi!

 16. Vaikutis gimė mažo svorio, taip pat ligoninėje susidūrėme su kitomis problemomis ir teko primaitinti mišinuku. Su gydytojos patarimais ir nuoširdžia priežiūra išsprendėme iškilusias problemas – šiandien vaikučio svoris sėkmingai auga maitinant tik mamos pienu. Dėkojame gydytojai!

 17. Rekomenduoju. Po gimdymo praėjus kelioms dienoms kreipiausi dėl skausmingo bei nesėkmingo maitinimo, gydytojas pagalba šiandien galiu maitinti be jokių skausmų ir kūdikio svoris auga. Ačiū

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

arrow, top arrow